PRÁCE U NÁS

 
MOMENTALNĚ NIKOHO NEHLEDÁME, PRACOVNÍKA JSME UŽ NAŠLI. DÍKY
 
 
Práce kolem zvířat je každý den. Proto potřebujeme tým a ten je, i když někdy kulhá, protože se lidem nechce :) Jenže holt krávu člověk nevypne, to je problém :) Náš dům je dvougenerační a k dispozici pro pomocníka je pěkný pokojík v přízemí. Jídla je hojnost. Na zahrádce vyroste zelenina, ve foliáku okurky, rajčata v pytli se zeminou, maso běhá v chvlívku, atd atd. 
 
Práce spočívá v starání se o zvířata a pomoci při nějakém tom budování. Buduje se pořád něco :) Máme slepice, králíky, prasata, husy, kuřata, pomoc při napájení telat, kuchání kuřat a případně i dojení kravek, výpomoc v domácnosti. 

Zkušenosti máme, tedy hledáme opravdu slušného člověka.  Pomáhá rozšířená rodina, přátelé, je to tým. Práce není tolik namáhavá fyzicky, ale vždy vrcholí ráno a večer, při krmení. Nabízíme pěkné prostřední, život na vesnici. Rod Otčenášků se věnuje zemědělství relativne dlouho, upřímnost a elementární poctivost požadujeme. Jakékoliv krádeže či podrazy, ALKOHOL za bílého dne, trestáme okamžitým vyhazovem.
 
Zájemci pište na farmaotcenaskovi@seznam.cz s kontaktem a pár řádky o sobě a fotografií. Ne že by bylo tolik důležité jak vypadáte, ale přeci jen jsou oči bránou do duše. Děkujeme.
 
více foto, jak to u nás vypadá zde: https://www.instagram.com/explore/tags/farma_u_otcenasku/

HEZKÝ DEN :)

Zdeněk Otčenášek ml